Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gördeszkát kéne vennem...

Nikehime kérdése:

Milyen gördeszkát kéne vennem ha teljesen kezdővagyok de trüköket akarok vele későb tanulni?

Figyelt kérdés

Most nemrég határoztam el hogy elgezdek gördeszkázni de nem tudom hogy milyet kellene vennem egy strapabírót szeretnék ami nem törik el könyen milyet ajálnlanátok?

14/L



2018. márc. 11. 22:20
 1/5 anonim válasza:

Szia.

Én is nemrég kezdtem el a gördeszkázást és én is ezen gondolkodtam.

Én ezt vettem meg, mert jól néz ki és ígéretes a minősége.

Link: [link]

2018. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagy segítség volt Lehet hogy én is ezt fogom választani tök jó a mintája úgyhogy plusz pontot is adok neki
2018. márc. 15. 20:58
 3/5 fannta01 ***** válasza:
100%

Hali :D végre egy lány aki nem csak azzal a pennyboardos borzalommal poserkedik XD amúgy nekem az első deszkám egy oxelo volt. Ilyen 11 körül lehetett kapni akkor. Szerintem felesleges annyira márkás és strapabírót venni elsőre de ha nagyon akarsz akkor használtan egész jókat tudsz kapni viszonylag olcsón. Szerintem komplett deszkát vegyél mert külön összerakni elég költséges egy idő után úgyis elkezded egyesével cserélni az alkatrészeket...facebookon van pár deszkás csoport ahol lehet venni használt deszkákat és sok sikert! Ne add fel sok kitartás kell! ;)

17/L

2018. márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Neeeeeeee!!! Ilyet egyikőtök se vegyen! Ez egy noname márka az első ollinál szét fog recsenni. Inkább vegyetek egy decathlonos deszkát vagy használtan is lehet venni nagyon jókat (jófogás, deszkás csoportok facebookob) Én is jófogáson vettem egy használt Habitat komplettet egész jó áron!

Amúgy éljenek a deszkás csajok!!!! ;)

16/L

2018. márc. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem egy Powell Golden Dragon deszkám van. Nekem nagyon bevált. [link]

Nekem a minta más az alján de az a legkevesebb.

:D

2018. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!