Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen sportot...

Szerintetek milyen sportot érdemes elkezdeni 16 évesen?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, nem vagyok túl magas(167 cm, ehhez 57kg) és különösebben hajlékony sem. Leginkább egyéni sportban gondolkodnék, de nincsenek teljesen kizárva a csapat sportok sem. Majdnem 6 évig kick-boxoltam, voltam pár versenyen de főleg hobbi szinten űztem, de 3 éve abbahagytam. Milyen sportot érdemes elkezdeni 16 évesen akár versenyszerűen is űzni?

2018. márc. 13. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármit amitől jól érzed magad! De nagy eredményeket ne várj, mert akit 3 éves kora óta nyomatnak a szülei, hogy a gyereken éljék ki ami nekik nem sikerült, nyilván jobb lesz nálad. De a sport nem az érmekről szól, Hanem arról hogy szereted csinálni
2018. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismered a tájékozódási futást? Ha sportoltál már valamit / nem lógod el a tornaórákat, alap állóképességed biztos van, ami indulásnak jó lesz a futáshoz. A tájékozódást meg lehet tanulni. A tájékozódási futás fizikai és szellemi sport egyszerre. Szép környzetben zajlanak a versenyek. Korosztályos értékelés van, így akár a család több generációja együtt versenyezhet.
2018. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kajak-kenut, evezést is megpróbálhatod, ha tetszenek.

A testépítés elkezdéséhez pont ideális korban vagy. De azt inkább kiegészítőnek ajánlom, valami más sportág mellett.

2018. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. A futás jó és szeretek is de csak pályán, mivel elég rosszak a jobb bokámban a szalagok és kb egy kavicson képes kificamodni:/

A kajak-kenu tetszik csak sajnos ahol én lakok ott nemigen van ilyesmire lehetőség.

Még várom az ötleteket. :)

2018. márc. 19. 20:49
 5/5 anonim válasza:
Biciklizés az a bokádnak se árt, és a sebességet is élvezed ha olyasmi típusú vagy ilyen téren mint én :D meg a természet is szép! Ajánlom nagyon! :D Én nagyon szeretek bicózni ha jü idő van :D
2018. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!