Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Epe műtét után hogyan ment a...

Epe műtét után hogyan ment a sport?

Figyelt kérdés

Tehát a műtét után is ugyan úgy tudsz sportolni, enni, inni mint előtte?

Mennyi idő telt el a műtét után, hogy újra elkezdtél sportolni? Milyen intenzitással?

Mit sportoltál és mit csinálsz most?



2018. márc. 14. 17:47
 1/10 sassszem válasza:
Szia!Én hobbiból lovagolni Epeműtétem után 10 napig nem lovagolhattam. Amikor megvolt a varratszedésem, utána már szépen lassan, fokozatosan kezdhettem bele újra a lovaglásba.
2019. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 sassszem válasza:
Szia! Én hobbiból lovagolok. Epeműtétem után 10 napig nem lovagolhattam. Amikor megvolt a varratszedésem, utána már szépen lassan, fokozatosan kezdhettem bele újra a lovaglásba.
2019. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ.

Engem még nem mütöttek,mert nem adtam be a derekam.

Nagyon sok negativumot olvastam.

Sportolni és enni is szeretek ezért rémisztett el a műtét.

Én sokat bicózok,tornázok,jógázok,korizok,kocogok,calestenicezem de nagyon félek ha megműtetem magam semmi sem lesz a régi.

Nem tudok majd enni és sportolhatni,ami borzasztó lenne.


Neked milor vot a műtéted?

2019. ápr. 27. 23:40
 4/10 sassszem válasza:
Neked mekkora köveid vannak?
2019. ápr. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sssaszem ***** válasza:
Nekem mázlim volt, hogy nem görcsöltem be, de panaszt okozott a kő. 10 mm--es volt a kő nagysága és március 26-án megműtöttek sürgősségi alapon. Minden simán ment. nem kellett csövet berakniuk mert minden tiszta volt ott belül. Mázlim, hogy nem lett komolyabb bajom. Utána diétáznom kellett és most szépen fokozatosan térek vissza a normál étkezésre. Lassan fokozatosan.
2019. ápr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 sassszem válasza:
A szövettani vizsgálat epehólyag gyulladás mutatott ki, mázlim volt szerencsére nem lett nagyobb gond és másnap jöhettem haza.
2019. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sassszem válasza:
Idült gyulladás volt. Jó, hogy korán lett elcsípve a baj.
2019. máj. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom a kövek méretét,azt mondták nehéz megállapitani.

Nekem napokog fennált a görcsölés ha ettem bármit.még egy falat dinnyétől is görcsöltem.

A sok orvoshoz való szaladgálás eredménye lett hogy nagy nehezen elküldtek ct re 2hónap várakozás után,hogy nincs e megakadva a kő.

Legutolsó görcsölésemkor morfint kaptam annyira kegyetlen volt a fájdalom.

A dokik nem igazán kezdtek velem semmit,de kiirtak 2hónap mulva műtétre.

Eközben bújtam a netet hátha találok valami megoldást,hogy ne kelljen kivenni a hólyagom.

Isten igazából semmi értelmesre nem bukkantam,csak találtam célzásokat a mária tövis mag jótékony hatásáról.

Elkezdtem szedni nagy dózisban majd csökkentettem folyamatosan.Közben járnom kellett vérvizsgálatra s mint kiderült igen hatásos a tövis.Az eredményeim hétről hétre jobbak voltak.3 hónap mulva olyan jó volt a májfunkcióm ,bilitubin szint,hasnyálmirigy ,mint még az előtt soha.

Azóta is szedem a tövist napi ~200 mg ot és görcseim még nem voltak.(remélem nem is lesz)

Ezért a műtétet le is mondtam,nem igazán szeretnék műtettni.

Te azóta hogy vagy?

2019. júl. 21. 09:41
 9/10 sassszem válasza:
Hála az istenek helyre jöttem teljesen. És azért tudok ilyen finomakat enni, mert korán sikerült elkapni a baj még mielőtt komolyabb bajom lett volna.
2019. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Örülök.

És reggeli vagy nagyobb/bőségesebb étkezés után nem kell rohannid a wc-re?

Ezt sokaktól hallottam,olvastam.

Illetve sporttal meddig kellett óvatoskodni?

2019. júl. 23. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!