Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futással 3-4 kg-ot mennyi idő...

Futással 3-4 kg-ot mennyi idő alatt lehet lefogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

(15 éves lány vagyok,169cm és 54kg)

Az a kérdésem,hogy 3-4 kg-ot mennyi ido alatt lehet lefogyni ha heti 3-szor 30-35 percrt futok?

Igazából nem is fogyni,csak alakot formálni szertnék,nyilván úgy hogy eltunjon a feleslegem.

A belos combomon es a has-derek tajon van szinte csak feleslegem.

Tudom,hogy nincs helyi zsiregetes, de ha pl. has presezek akkor az rasegit vagy felesleges?

Az etkezesemmel nincs gond, semmi cukor,feherliszt stb.

Regebben versenysportoltam szoval alapbol nincs amnyira rossz alakom, csak most a felveteli miatt nem jutott idom semmit sportolni.

Elore is koszi


2018. márc. 16. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit eszel s mekkora a kalóriaigényed. Akármennyi futással (ami emberileg tartható s egészséges) lehet súlyt tartani s persze hízni is, napi egy maratonnal is, ha az adott ember tud enni rendesen.
2018. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kb 1200 kaloriat viszek be naponta
2018. márc. 16. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!