Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi történik, ha csak edzek,...

Mi történik, ha csak edzek, és a táplálkozásra nem figyelek?

Figyelt kérdés

165 cm, 55 kg vagyok és szeretnék kicsit formásabb alakot, ezért elkezdtem konditeremben edzeni, viszont ez mellett mindent ugyanúgy eszek, mint eddig. Fogok tudni így is látható eredményeket elérni vagy megfelelő étrend nélkül egyáltalán nem?

Nem izmot szeretnék építeni, hanem inkább vékonyodni, ahhoz mindenképp figyelni kell a táplálkozásra?



2018. márc. 31. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól eszel, lesz eredmény, ha nem, kevésbé. Nem a figyelemtől függ, ahogy a fogyás sem attól, hogy számolsz-e. Ha anélkül jók a makrók és jó a tápanyagbevitel is, rendben lesz a dolog.

Én ha figyelek, ha nem, a fehérje sosem kevés, a kalória figyelem nélkül elég sok, de hájasodni nem szoktam, szóval én odafigyelés nélkül tömegelhetnék. A szálkásítás már odafigyeléssel sem megy könnyen, de van, aki keveset eszik odafigyelés nélkül és a súlytartáskor, tömegeléskor van bajban.

Van, aki alapból kevés fehérjét eszik.


Ez a baj ezekkel a kérdésekkel. Nem figyelsz oda az étrendre, ez semmit nem mond arról, hogy mennyire jó. Csak hogy nem figyelsz, hogy jó legyen. Úgyhogy bármilyen lehet így ismeretlenül.

2018. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a táplálkozás mindenképp kulcsfontosságú, anélkül nem megy
2018. ápr. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!