Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet komoly klasszikus,...

Hol lehet komoly klasszikus, jazz balett oktatást találni? 15L

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és kisebb korom óta táncolok. Szeretnék komolyabban foglalkozni a tánccal és bekerülni Londonba az Urdang academy-be. Szeretnék találni egy helyet, ahol komolyan táncolhatok és felkészít az egyetemre. Tudtok valamit ajánlani? Ti hol táncoltok?

2018. ápr. 1. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nyári kurzusra szeretnék menni hozzájuk, nekem is nagyon tetszik az az iskola. :)


Magyarországon Bakó Gábor tanít hasonló jazz stílust.

[link]

Nem jártam hozzá, de mindenhonnan azt hallom, hogy nagyon szeretik.

A Madách Musicalt ajánlanám még. Musicalen pont ilyesmik vannak, mint amit az Urdang képvisel. Nagyon drága, de ha jó csoportba kerülsz valószínűleg megéri.

Ha jól tudom a balettot is eléggé komolyan veszik az Urdangban. Arra pedig a Táncművészetit ajánlanám.

[link]

Haladóra járok hozzájuk csütörtökönként, és nagyon szeretem, mindig van mit tanulni.

Nem tudom az art jazz mennyire kell oda, de ha esetleg az is érdekel, akkor Raza Hammadit és Lakatos Jánost javaslom.


Ha valamelyikről van kérdésed, írj nyugodtan privátban. 13éve hatalmas táncrajongó vagyok, eléggé benne vagyok a témában :D

2018. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!