Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem tudom lefutni...

Miért nem tudom lefutni Netfitben az ingafutást?

Figyelt kérdés
Az egészséges zóna 31kör lenne.... Nemrég futottuk és csak 16ot tudtam. (Egyébként semelyik évben sem tudom lefutni) 165cm 70kg és a zsírtömegszázalékom 40%..... Azthittem a súlyom miat nem tudom lefutni de mások is lefutották akik nehezebbek,mint én.

2018. ápr. 7. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod lefutni, mert nincs állóképességed. Az, hogy valaki nehezebb nálad, még nem jelent semmit.
2018. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az elején spórolni kell az erővel, ügyelni kell a légzésre, ehez álló képesség kell, meg ugye ha futsz az nem hátrány...

az elején lassú tempóba kell, így spórolsz az erővel, minden 10. után gyorsul a tempó az elején is az legyen a cél hogy a vissza sípszó előtt érj be éphogy, ott szinte ehy picit gyorsabb séta van még nem rendes futás, sokan már az elején is gyorsan futnak hogy ők már akkor bent vannak de azzal csak fárasztod magad... ha az elején kifáradsz nem bírod a végét, főleg már mikor szinte sprintelni kell

gyakorolj rá sokat, ez nem megy egyik napról a másikra

2018. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
46%
Nem muszáj lefutnod.Én sem futom le kb soha.Nem lesezel ezzel sportoló..
2018. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ja és megint az elöző vagyok.Ne másokhoz mérd magad.
2018. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ez a netfing...Eleinte nekem is szrul ment, aztán unalmamban eljártam futni, majd lazán sikerült 60, de nem futottunk többet, mert ennyiben egyeztünk ki a többiekkel. Az a zsírmérő meg rossz.
2018. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem érdekelt, hogy mennyit futottam. Főleg ne más mondja meg, vagy máshoz hasonlítgassanak, hogy milyennek kéne lennie. Naponta futok 3 km-t, de a teszten mindössze 2 hosszt futottam majd leültem.

14/l 155 cm, 50 kg

2018. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!