Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Abszolút zéró mozgás után...

Abszolút zéró mozgás után hogyan kezdjek itthon tornázni?

Figyelt kérdés
Túlsúlyom is van, nem is mozogtam, de ideje változtatnom. :) Az alapokkal szeretném kezdeni csak, hasprés, fekvőtámasz, etc., hogyan kezdjem? Nagyon hamar elfáradok, már 20 hasprés is megterhelő... :D
2018. ápr. 7. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem pedig gyenge a hasizmom, 20 hasprés mindig megterhelő, egyszer talán majd fejlődik...

20 teljesen jó, csinálj több sorozatot. Fekvőtámaszból pedig nyilván amilyet és amennyit tudsz. Nekem simából egy se megy. Gyalogolni tudok, futni nem, függeszkedni sem. Csinálom, amit bírok, aztán csak lesz valami.

Úgyhogy nem világos, mit kérdezel. Sok gyakorlatnak vannak könnyített változatai, ha nem bírod a rendest, de 20 haspréssel nincs semmi baj, nem kell mindenből rengeteget csinálni, sőt, semmiből sem kell, max. ha állóképességre mész rá. Én inkább le akarom terhelni az izmokat és növelni őket, ha lehet (most szálkásítok, most inkább csak a megtartás a cél).

2018. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!