Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehetséges...

Szerintetek hogy lehetséges ez? Mit ajánlatok, hogy tudnám elérni EZT? (nem fogod el hinni a célt)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és olyan 180 cm. Voltam egy futóversenyen, és ott lehetőség volt testtömeg index mérésre, és 17,8 jött ki. De máshol más jön ki, valószínűleg ez nem is pontos, mert 18 évessel számolt a gép azt hiszem.

A lényeg, hogy mindenképpen túl vékony vagyok, és szeretnék ez ellen tenni. Futás heti kétszer, a gerincferdülésem miatt gyógytorna heti kétszer, plusz minden este, és gyógyúszásra is járok. Szeretnék most még konditerembe is járni barátommal, plusz jövő szeptemberben valószínűleg újrakezdem a futballt, amit 1 éve hagytam abba 2 év sport után, így lehet az felváltaná a futást. (tehát nem vagyok szerintem lusta) Régebben elég válogatós voltam, nem nagyon ettem meg sok mindent, ma már azért néhány étel kivételével megy minden. Gyorsétterembe nem járok, mert drága. Az iskolamenzán étkezem, plusz otthon amit anyukám csinál tehát főtt étel, de sajnos egy péksütit még mindig előbb megeszek, mint főttkaját, sok szendicset meg ilyeneket eszek. Próbálok mindig sok kaját délbe is enni, de egyszerűen nem vagyok képes hízni. Mit ajánlatok, hogy tudnék felszedni kilókat, de emellett nem elhízni, csak átlagos alakot kialakítani?



2018. ápr. 8. 18:05
 1/1 anonim válasza:

Egyél jó szénhidrát-ban gazdag kajákat!

Persze csak olyat amit szeretsz!

2018. ápr. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!