Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az lenne, hogy szeretnék...

Az lenne, hogy szeretnék viszonylag gyorsan látható eredmény elérni kondizással, hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Tudom sokan feltették már ezt, de érdekel az én helyzetem is.185-188 cm körül vagyok, 79-80 kg. Viszonylag gyorsan szeretnék látható eredmény elérni főleg a hasi és hát izmok tájékán.Ebben kérem az ötleteiteket.

2013. márc. 4. 19:47
 1/3 dirtboy ***** válasza:

nálad is ugyan az a helyzet mint másnál,tömegnövelő étrend és súlyzós edzés kell.

legyél szorgalmas és kitartó aztán majd jön az eredmény.

2013. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Csak annyi eredményt tudsz elérni, amennyi energiát beleölsz. Ha többet akaarsz kihozni belőle, roszul jársz. (csodaszerek, hirteleen nagy súlyok)Nem érdemes kapkodni.


Szerintem kezd saját testsúllyal, és csak utàna a terem, de azt ésszel.

figyelj arra, hogy az izmaid elöbb megszokják a terhelést, mint az izületek, ezért ne haladj túl gyorsan! hosszú távon profitálni fogsz belőle.



Ússz, és fuss sokat a hashoz! A zsír alatt mindenki kockás! Csak elő kell hozni!


fegyencedzést nézd meg, és a szemlélete alaapján találj ki egy nekeed megfeleelő edzésrendet, fél év alatt nagyon látványos lesz, de néhány hónap is meglátszik.


ja, és ne dőlj be a csodaszerlobbinak. Elég egy egészséges,változatos étrend! Természetes összetevőkből!!

2013. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kondizás pont az a sport, ahol az embernek türelmesnek kell lennie. Kezdőként mondjuk lehet gyors eredmény, egy darabig.
2013. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!