Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az étrendemmel lehet a baj,...

Az étrendemmel lehet a baj, vagy szimplán elszoktam tőle?

Figyelt kérdés

Régóta edzek, a rutinomon nem változtattam semmit. Nemrégiben végre kiderült, hogy milyen ételérzékenységeim vannak és emiatt teljes diétát kellett bevezetnem. Glutén, tejcukor, tejfehérje, mogyoró-diófélék kihúzva.


AZ ilyen pilates-féle erősítő gyakorlatokkal és 1 órás edzésekkel semmi problémám. Súlyzókkal csinálom és néha úgy érzem, kellemesen elfáradtam és túlzott izomlázam sem lesz másnap, élvezem. Viszont amikor hazamegyek és nem az albérletemben tornázok, hanem elmegyek az edzőterembe hova eddig is jártam a Hiit/Intervall/Step edzések teljesen kikészítenek. Az egyetem miatt ritkábban járok haza és tudok elmenni ezekre az edzésekre túl gyakran, de a lakásban is kardiozok. Igaz nem közelíti meg gyakran az edzőtermi intenzitást, de minden nap beiktatok valamit ami kicsit megizzaszt.

Szerintetek az lehet a baj, hogy elszoktam az ennyire "megerőltető" edzéstől ami sok ugrálással jár, vagy a szigorú diétám lehet az oka?


Korábban az intervall és a step volt a kedvencem, ugráltam, jól éreztem magam. Izzadtam, izomlázam lett másnap de soha nem voltam rosszul. Mostanában viszont úgy ver a víz, hogy hidegrázásom van, szédülök, foltokat látok és a végén mintha leszívták volna minden energiám. Émelygek, és ha le kell hajolnom úgy érzem menten odahányok. Edzés közben félidőkor és a végén sem tudok inni. Ennek ellenére bírom az edzést, nem állok le, csak hát nem kellemes. Az edző legutóbb észrevette és folyton kérdezte hogy jól vagyok-e. Nem tudom hogy tényleg ennyire szarul néztem-e ki, vagy csak ő aggódott túlságosan.



2018. ápr. 12. 12:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!