Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek jó ötlet?

Sziasztok

Azon gondolkoztam hogy kellen híznom 180 cm magas vagyok és 68 kg és arra gondoltam hogy 10-15 kg (edzés,spotolás nélkül)csak ugy szerintetek menyire jó ötlet és ha nem akkor mért nem a választ elöre köszi

Kérdések hasonló témában: elhízás

2018. ápr. 13. 23:47  Privát üzenet  

A válaszok
Ennyit nem kellene híznod zsírba. Egyrészt egészségtelen másrészt löttyedt lennél

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. ápr. 13. 23:50 Privát üzenet
Korbács nevű felhasználó válasza:

a magas vérnyomás a cukorbetegség és a cipófejű,úszógumis beles puhos megjelenés lehetősége miatt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. ápr. 14. 00:16 Privát üzenet

Ha ezt szeretnéd akkor csináld, simán belefér a magasságodhoz és még a plusszal is egész normál testalkatú lennél szerintem.

Miért szeretnél hízni? Fiú vagy vagy lány?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. ápr. 14. 11:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

18/F

# 4/4Időpont 2018. ápr. 14. 12:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy régi sport sérülésem és nem múlik el (csukló). Tudnátok segíteni vagy valami ötlet? Többit lent.
Budán keresek edzőtársat. Ötlet?
Sport és az idő/időbeosztás? Tudtok ezekhez pro - kontrakat?
Sose hordtam szabadidőnadrágot, mert nem szeretem, ha domborodik a. őőő, szóval az, de most úgy alakult, hogy kéne de nem tudom hogy megoldani ezt a prodlémát, néha próbálkoztam,...
Szkanderrel kapcsolatos eszköz (alkar erősítéshez vagy bicepszhez) ötlet?
Holnap vajon Black Friday alkalmából hol lesz a legolcsóbb egy howerboard? (kétkerekű önegyensúlyozó roller, mini) Ötlet/ oldal/webáruház? Köszönettel!

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!