Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 26 évesen nem sportoltam...

Ha 26 évesen nem sportoltam szinte semmit, hogy, mit lenne érdemes elkezdeni és mennyit?

Figyelt kérdés
Elég gyenge vagyok, futni szinte csak pár lépést tudok, a vérnyomásom alacsony, a pulzusom viszont hamar felmegy. Egyébként egyáltalán nem vagyok kövér, sőt a korombeli nőkhöz képest kifejezetten soványnak számítok, az a beteges, halovány kis penészvirág típus vagyok inkább, izmom is alig.
2018. ápr. 15. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés, tömegnövelő étrend és türelem.
2018. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar más emberek jelenléte, akkor edzőtermekben vannak fitnesz, spinning vagy egyéb ilyen edzések. Ezek kezdésnek jók. Utána majd meglátod mi az, ami érdekelhet.


Azonban ha nem szeretsz másokkal edzeni, akkor futás, kerékpár, úszás, túrázás. Igazából mindegy mit kezdesz el, csak legyen valami, ami tetszik, amiben el tudod magad képzelni, ami egy olyan célt adhat, amiért megérné elmenni edzeni.

Sok sikert!

2018. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Általános állóképességre, a keringés javítására a futás az egyik legjobb, ráadásul nem kell hozzá semmi csak egy kényelmes cipő. Meg persze kitartás. Kezdheted sétával, lassú kocogással, kis távokkal, amennyi jól esik, a lényeg hogy legközelebb is legyen kedved lemenni.
2018. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!