Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Muhammad Ali vagy Mike Tyson?

Szilard999 kérdése:

Muhammad Ali vagy Mike Tyson?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiknek volt jobb teknikaja?180cm 60kg -mal Tyson teknikajat probalgatom kisebb nagyobb sikerel,ugye az elhajlasok,kiteresek es eros utesek,Ali-et nem probaltam ,igazabol nem is tudom hogy csinalja ,nem vedekezik a kesztyuvel annyit mint tyson ,nem vedi az arcat,de eleg jol ki tud terni,mondjuk hosszuak a kezeim es lehet jobb lenne Ali-teknikajat hasznalnom?Megkoszonnem ha valaki megmisertetne velem Ali-teknikajat igazabol nem nagyon tudom mit csinal de masat mint Tyson ,nem?

#box #tysin
2018. ápr. 21. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

tyson stílusa a bújócska bunyó-peek a boo-mert a 180 körüli magasságával törpének és rövid karúnak számított a 2 méteres nehézsúlyúak között.

tehát az adottságaihoz lett kialakítva a stílus,hogy közel tudjon kerülni a colosokhoz-hosszabb karúakhoz a nélkül,hogy rommá ütnék közben.

neked ilyen botsáska adatokkal nem hinném,hogy hasonló problémád lenne,ettől függetlenül a ducking igen fontos képesség ezért gyakorold.

2018. ápr. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Duckin?tudnal rola videot kuldeni?
2018. ápr. 22. 09:30
 3/10 A kérdező kommentje:
Ducking*
2018. ápr. 22. 09:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Az első fontos kérdés, hogy mióta boxolsz?

A másik amiről a fent említetteknél beszélni kell, hogy mind ketten nehés súlyú bunyósok. Ugye ott kicsit máshogy kell bunyózni mint 60-ban. Ali a súlyához képest nagyon könnyed volt és a lábmunkája is zseniális volt, de ő is arra volt berendezkedve, hogy a nagy bombákat kikerülje.

Nézz meg egy-két nagypehely bunyóst és az ő eszköztárukból próbálj szemezgetni, mert lehet hogy ha bepróbálkozol Tyson mozgásával, miközben a súlycsoportodban nagyon is magasnak számítasz, csak megkönnyíted az ellenfeled dolgát.

Ajánlom Pacman, Money, Loma, Prince Naz bunyóját nézd meg de még rengeteg virtuóz van rajtuk kívül kisebb súlyokban.


(by: egy 60 kilós)

2018. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen,amugy az lenne a kerdesem hoy ugye 180cm el 60kg mar nincs hova fogyni ,akartam menni futni es elkezdi anyam hogy hova akarsz futni mikor olyan sovany vagy,mondom hogy birjam a merkozeseket,vagy ne fussak?ugyebar eleg hamar faradok,ugrokotelezni is tudok azt se vsinaljam?
2018. ápr. 22. 18:30
 6/10 A kérdező kommentje:
Amugy 4 honapja heti 2x ez keves tudom
2018. ápr. 22. 18:39
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

hát tényleg ritka egy buggyant vagy.

nem a kardió edzésből kell visszavenned,hanem az alultápláltságot kellene megszüntetned.

keress egy 3000-3300 kalóriás étrendet és azt egyed napi szinten.

2018. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom korbácshoz. Nem kéne tovább fogynod. A futás meg az ugrókötél jó mert növeli az állóképességed, de enned is kell mellé rendesen.

Plusz 4 hónap után még nem hiszem, hogy annyi rutinod lenne, hogy eredményesen be tudd építeni az adott bunyós mozdulatait az eszköztáradba és a ringben is meg tudd csinálni. Erre a kérdésre nyugodtan visszatérhetsz 2-3 év múlva. Addig pedig eddz keményen, és majd kifejlődik a saját stílusod.

2018. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszonom szepen!
2018. ápr. 22. 21:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Szivesen
2022. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!