Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki szedett már hízásra...

Valaki szedett már hízásra gyógyszert?

Figyelt kérdés
Szeretnék nem sokára olyan gyógyszert amitől hízok. Nem szeretnék ilyen vékony lenni,de kövér sem. Hiába eszek sokat,nagyon gyors az anyagcserém. Valaki tud tapasztalatot írni,hogy kövér lett tőle és nagyon sokat hízott vagy mi történt?! A válaszokat nagyon nagyon köszönöm!

2018. máj. 1. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Most viccen kívül mondom, és kérlek ne sértődj meg.

De tényleg komolyan mondom csak jóakaratból.

Kezdj el azon dolgozni, hogy mitől lehet benned ez az érzés, hogy te ennyire rosszul érzed magad vékonyként.

Ezzel párhuzamosan pedig eddz keményen, csinálj étrendet és számold a kaját. Ha nem hízol, akkor pedig növelj a mennyiségeken, mert olyan nincs, hogy valaki ne hízna egyáltalán. A gyógyszer amire gondolsz pedig szteroid.

De előbb fejben tisztázd le, amit legelőször írtam. Ha minden stimmel, és biztosnak érzed magad minden kétely nélkül, akkor jöhetnek ezek a szerek.

2018. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lazy Lover ***** válasza:
Igen peritolt ... meghíztam tőle de amint nem szeded étvágy 0
2018. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdemes elmenni orvoshoz, mert gyors anyagcsere mellett is lehet hízni. Előfordulhat, hogy ételallergiád van, vagy mas betegséged, pl. Crohn, IBS, pajzsmirigy gondok stb.

Nekem étkezési zavarra nutridrinket ajánlottak, az segít a hízásban. Bizonyos vitaminok is segítenek, illetve egyél gyakran. Nekem még nyugtatót is írtak fel, de azt azért nem ajánlom..

2018. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!