Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futócipőt szeretnék vásárolni,...

Futócipőt szeretnék vásárolni, hova menjek?

Figyelt kérdés
Amatőr vagyok. Olvastam, hogy a cipő kérdést nem igazán jó letudni annyival, hogy megrendelek netről valami akciósat. Hova menjek, milyen márkát keressek, mire figyeljek? Nagyjából milyen árban lehet jót venni? Nem célom a spórolás, inkább legyen kicsit több, de jó. Budaörs (decathlon, instersport, ilyesmi) vagy akár Budapest is rendben van. Nike downshiftert ajánlják, az mennyire számít jónak?

2018. máj. 2. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Dechatlonban talalsz. Meg azt is meg tudod nezni, hogy ki/be dolo labra van-e.
2018. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Ha szakértő tanácsot szeretnél kapni a cipővásárláshoz, a Spuri futóboltba menj. [link]

Az üzlet tulajdonosa és vezetője Szűcs Csaba magyar maratoni csúcstartó. Az üzlet dolgozói maguk is rendszeres futók.

2018. máj. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Én az óbudai Nyúlcipőboltban vettem az enyémet. A Nike-t nem ismerem, én évek óta Saucony Omni-t használok. Dagadt lúdtalpasoknak való cipő. :D
2018. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem számít az összeg, akkor érdemes egy ilyen helyre elmenni, és megnézni azt a lábállás diagnosztikát is, és az alapján vásárolni ott helyben cipőt:

[link]


Nekem számított a pénz, szóval én kezdésnek olcsóbb cipőt vettem, amiben kényelmesen érzi magát a lábam, ha később komolyabban fogok futni, akkor pedig én sem fogom sajnálni a pénzt, csak most még nem akartam nagy összegeket kiadni egy cipőre, és az eddigi cipővásárlási szokásaimra és tapasztalataimra hagyatkoztam. Én egyébként a Decathlonban vettem két jót (aszfaltra és terepre), ezek kifejezetten futócipők, illetve mázlim volt az egyik kínaiban, ahol nagyon jó cipőt sikerült kifognom olyan terepre is, ahol már akadályokat is felállítanak.

2018. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!