Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Croddfit edzes-hezmilyen...

Croddfit edzes-hezmilyen taplalekkiegeszitot ajanlotok?

Figyelt kérdés
Elegge vekony vagyok es szeretnek felszedni 6-7 kilot de nem tudom milyen taplalekkiegeszitot vegyek,viszont nem akarok kijonni a formabol ugyhogy testepitoknek ajanlott Taplalekkiegeszitok nem nagyon johetnek szoba.Mit ajanlotok?

2013. aug. 6. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem miről beszélsz furán fogalmazol. Hiába eszel táplálékkiegészítőt, ha nincs étrend csak pénzkidobás.
2013. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem vagy képben. Nincs olyan, hogy testépítős meg crossfittes tápkieg. Minden sportoló (sőt bárki) használhat tejsavóproteint. Neked is ez kell, plusz tömegnövelő étrend. Enélkül nem tudsz izmosodni.
2013. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod mit??

Nézd meg ezt:

www.youtube.com/watch?v=2z-eAEiZ5n8

2013. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi lattam a vidit..igazatok van nagyon nem vagyok kepben ezert kertem segitseget....
2013. aug. 7. 20:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!