Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hany orakor erdemes kardiozni?

Hany orakor erdemes kardiozni?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta nekem, hogy delutan, mert ha delelott vagy reggel csinalom az nem annyira jo. Aki ert ehhez, tud hasznosat mondani? Vagy mit ajanl
2018. máj. 4. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor neked a legjobban esik. Viccen kívül.

Diétánál szokták mondani, hogy reggel éhgyomorra célszerű, de még nem tudtak értelmes érvet mondani. Jönnek ezzel a glikogénraktáras bulival, mert akkor "ketogénezel" vagy mi.

Régóta űzöm a sportok világát. Jártam reggel úszni, délután és este, ahogyan futottam reggel délután és este is, de semmilyen különbséget nem vettem észre fejlődés szempontjából. Annyi, hogy délután mindig több erőm és lelkesedésem volt.

2018. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En meg delelott vagyok fitt 10 fele :D de alig vartam eddig a delutan hogy vegre kardiozhassak :D tehat akkor mindegy mikor. Koszonom szepen!
2018. máj. 4. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!