Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Serdülőkorba érdemes kardiózni...

Serdülőkorba érdemes kardiózni, meg ilyesmi?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és 55kg és 157cm.Minden nap edzek,súlyzóval is meg saját testsúlyosan is.Meg nem is eszek olyan sokat.Viszont van rajtam egy kis felesleg,amit nagyon szeretnék leadni.most még nem értem el a végleges testmagasságomat ezért még nyúlni fogok.Ha megnyúlok,akkor nem fog annyira a zsír.meg még kardiózzak?Vagy a súlyzós edzéstől is megy a kalória?Légyszi értelmes válaszokat adjatok!

2014. jún. 18. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Olvass kicsit, mert kevés a biológia tudás alap szinten is. Kezd mondjuk a sárga kapszula című könyv elolvasássával is.


Kalória akkor is ég, ha nem csinálsz semmit, alap szinten a kómás embereknek is van kalória igénye. Az más kérdés hogy mennyi. Fogyás meg izomnövelés egyszerre meg nem megy.

2014. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!