Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem a sportolást, de...

Elkezdtem a sportolást, de nem tudom hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Szóval magas csinosabb lány vagyok, de elég puha a testem. Kitaláltam, hogy az idő felettem is jár és szeretnék egy feszes, izmos popsi lapos hasú testet. Elkezdtem heti 1x futni és heti 1 órás kemény biciklis edzés. Szerintetek ennyi mozgás elég ? Illetve mit egyek ? Próbálok egészségesen táplálkozni, ha van rá időm, de lehet próbálni kéne valamilyen táplálékkiegeszitot? Köszi. 26/l
2018. máj. 4. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Táplálékiegészítőtől biztos nem lesz sem lapos hasad, sem feszes pospid. Amúúgy a mozgás jó, a mennyiség sem rossz.
2018. máj. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Eleinte elég ennyi majd ha kell lehet több.Valamint csinálj még valami lábgyakorlatot valami edzés félét és ne egyél túl sokat.

Nem lehet olyan nehéz pont korban vagy

2018. máj. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!