Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet télen, bokáigé...

Hogyan lehet télen, bokáigé rő hó mellett megoldani a sportolást?

Figyelt kérdés
Jógázom és aerobicozom itthon, szeretnék leadni 20kg fölösleget, de kevésnek érzem ezt a napi fél órát, hinyzik a jó idő, amikor sétáltathattam a kutyusomat, de sajnos az idő ellehetetleníti. Mit javasolnátok, hogyan turbózhatnm ezt fel úgy, hogy javítson a kedvemen? Teljesne lehangol ez az idő, imádok szabadban lenni, de most nem lehet nálunk a faluban. Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. márc. 18. 15:01
 1/3 anonim válasza:
mekkora mázli hogy már tavasz van, nem?
2018. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, még a meteorológiai tavasz se kezdődött el, kizárólag a naptári, az pedig nem mindegy? Nem nehéz felfogni, főleg a cím alapján, hogy mi a gond.


Nos, kérdező, én gyalogolni, túrázni szeretek, azt pedig ilyenkor is prímán lehet. Jó, ekkora sárban nem megyek most messzire, de volt egy köröm.


Aki pedig pl. biciklizni akar, az mindennap tud biciklizni, télen is, sötétben is, hófúvásban is. A párom azzal jár munkába, napi 16 km, nincs olyan időjárás, ami megakadályozhatná, ellentétben az autózással.

Van, aki naponta fut órákat, ha esik, ha fúj.

Nem mindig kellemes, én mivel megtehetem, válogatok is, de ha már 4. napja esik az eső és már nem bírom, kimegyek úgy is.

De nem szokott ennyi ideig folyamatosan esni.


Bokáig érő hó semmi se, itt sajna most annyi sincs, ezért a sár, de amikor combig ért, akkor is kimentem, kellett.

Egyszerűen többet mozogsz most bent, néha kimész egy kicsit, hamarosan pedig úgyis itt a tavasz :)

2018. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) Kedves első, sajnos nálunk csak naptárilag van tavasz, itt akkora hóesésvan márnapok óta, hogy lassan belegebedünk, del eglaább nem igazn maradandó fajta,m ár valamennyire leolvadt, de cserébe lett jó nagylatyak-sár, miegyéb "finomság", hogy örüljön a futni vágyó...


Második, köszönöm szépen a tanácsot, akkor egy picit több réteg ruha+kabát mellett megoldható, hogy mozogjunk a kutyusommal. További szép napot kívánok, hálás vagyok, megnyugtattál, nagyon szeretek futni. :)

2018. márc. 18. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!