Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesi órán vastagbetét?!?

Tesi órán vastagbetét?!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nálunk úgy van hogy tesiórán fekete cica nadrágba és fehér pólóba kell lenni. Amikor megvan én akkor is mindig tesizek... viszont olyan kellemetlen amikor tudod hogy feszülős nadrág van rajtad és vastag betét az alsóneműdbe. Nem sok fiú jár az osztályba a tesitanár pedig irtó jófej(férfi). A lányok is jófejek az osztályomba de nektek már volt arra példa hogy a vastagbetét valahogy látszódott? Pl. Kitüremkedik ott valami. Vagy ilyesmi? Nem gáz ha én így tesizek? 13L válaszolók kort írjatok❤

2018. máj. 5. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Általános iskolás pályafutásom során nekem is mindig így volt. (Mármint miután megjött)

Most középsuliban sincs másképp, annyi a probléma, hogy itt 32 fiú és 2 lány van, meg mindig együtt tesizünk a másik osztállyal, ahol szintén ez az arány...:')

Szóval igen, nagyon kellemetlen.

Tesi tagozatos suliba jártam, muszáj volt tesiznem. Most jobban ki tudom húzni magam, de így se megy mindig.

Én mellette sportolok is, és most lesz versenyfelkészülés, ahonnan nem maradhatok ki, így sajnos át kell térnem a tamponra. Te is kipróbálhatod, ha csak a tesis napok idejére is.Mást nagyon nem tudsz tenni, max hosszú pólót felvenni.

15/l

2018. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ... azt nem szeretném kipróbálni mellesleg nálunk mindennapos tesi van szóval még az se lenne hogy max 1-2 nap
2018. máj. 6. 11:58
 3/3 anonim válasza:
Kedves kérdező, emiatt is lehetne hasznos tamponra váltani. De például egy fejenállásnál, kézenállásnál átüthet, az meg ciki pláne ha valaki megfog közben. Szerencsére nekem ilyen bajom soha nem volt, amióta megvan csak tampont hordok (11 voltam, amikor először megjött)
2018. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!