Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Debrecenben szeretnék megtanul...

Debrecenben szeretnék megtanulni lovagolni, hogy működik ez? Többi lent?

Figyelt kérdés

Nem értek hozzá sajnos sosem lovagoltam még, de kiskori dédelgetett álmom ez.

20 évesen nem tudom nem késő -e elkezdeni. És hogy vállalják -e az oktatásomat.

Szeretném, hogy hobbim lehessen ez a sport. Vajon verseny szinten is űzhetném? Vagy már nekem az túl késő lenne?

Illetve nekem nincs lovam. Nem tudom, hogy van -e olyan lehetőség, hogy ott vannak lovak és én azok közül valamelyikkel lovagolhassak?

Így mennyibe kerülne nekem? Gondolom mindenhol más árban van, de ha letudjátok írni ti hol vagytok, nektek mennyibe kerül és hogy tetszik nektek, nagyon örülnék neki.

Köszönöm előre is :)



2018. máj. 6. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Én később kezdtem, biztos bevállalnak. Mondjuk versenyzéstől én nem várnék sokat... És a legtöbb lovardában vannak iskolalovak, amiken lovagolhatsz. Mindenki így kezdi. Debreceni árakról nem tudok mit mondani, én 2,5-4 ezer Ft/órát tippelek. Viszont szükséged lesz felszerelésre.
2018. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!