Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gugolások közben minden fel...

Gugolások közben minden fel és le mozdulatnál recseg a térdem. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

Saját testsullyal elkezdtem edzeni, de ízületi gyulladasom van, gyógyszerekkel van kezelve, egyedül a térdem az, ami nem nagyon bírja és féltem. Jobb a gugolasokkal leallni?

Konditeremben vadlizos gépekkel, amivel a térd nem hajlik, azzal ki lehetne küszöbölni? A comb meg hozzaerosodik? Bocsánat az amatőr kérdésért. :)


2018. máj. 11. 19:35
 1/2 anonim válasza:
Nekem is bajom van a térdemmel nekemis ugymond "kattog" mikor lepek is de csak a jobb.en is feltem/felek orvoshiz nem jartam de kalciumit szedtem es ugyahigy helyrejott most nem faj. Ma voltam terembe es mintha egy kicsit meg erezten volna de szerintem nagyin megeroltettem. Szinten guggoltam smith geppel
2018. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1# Fájós térddel nem Smith gépen kellene guggolni, mert a szűkített mozgástartomány miatt sokkal jobban terheli az izületeket.Sima guggolással próbálkozz.
2018. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!