Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit lehet sportolni egy 4...

Mit lehet sportolni egy 4 hónapos gyerekkel?

Figyelt kérdés
Sajnos nemtudom kire bízni amíg elmegyek egy edzőterembe ami kb 20km a lakhelyemhez,de valamit kezdeni kellene magammal. A terhességem is vagy 10 kiló plusszal kezdtem, 160centihez 64 kiló voltam. Szülêsig lettem 78. Most 4 hónappal utána vagyok 62. Jobban odafigyelek mit eszem,nincs csoki stb. De a fenekem narancsbőrös, a hasam mint aki még mindig terhes, a csípőhájam borzasztó,,. Tegnap megcsináltam gyerekkel a kezembe (8)kiló, 20guggolást, de aztán északa olyan mértékben fájt a térdem,hogy aludni is alig tudtam. Futásnál is ez van. Meg van nyúlva az ínszalagom,és ilyenkor bedurran. Én már nemtudom mihez kezdjek itthon,, utálom hogy csúnya a testem :(
2018. máj. 12. 08:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja,és szoptatok
2018. máj. 12. 08:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Babaúszás

[link]

2018. máj. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

még bírd ki azt a kb 5 hónapot amíg szoptatsz.

addig meg ne ficánkolj,mert elmegy a tejed.

ha letelt akkor meg a fegyencedzés saját testsúlyos guggoló progressziója alapján kezdj el lábazni,hogy meg tudjon erősödni a térded.

gondolom a hirtelen feltámadt edzés inger a megfelelési kényszerből fakad.

de gondolj arra,hogy a palid veled maradt így is,nem?

ezt a kis időt még kibírod aztán rendbe rakod magad.

2018. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Addig is mit szólnál tempós sétákhoz? Kösd magadra a gyereket, vagy tedd babakocsiba, és gyalogolj 5 km-t egy órán belül. Lesz egy kis állóképességed.
2018. máj. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szobabicikli vagy ellipszis tréner?

Ha otthonra veszel egyet akkor nem kell bébiszittert keresned.

2018. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De amúgy amíg szoptatsz ne nagyon terheld túl magad, mert ha elmegy a tejed és nem fejlődik megfelelően a gyerek az rosszabb, mintha fél évvel később kezdesz edzeni.
2018. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!