Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesztoszteron szedése!?

Tesztoszteron szedése!?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, és lenne olyan problémám hogy a mellkas szőröm nem nő ki, pedig az összes férfi rokonom szőrös, főleg mellkason. A másik meg a pénisszel való probléma, vérnyomás csökkentót szedek már jó ideje, és már nem merev mindig mikor kéne, alapból nagy állva és vastag, és állítólag ez miatt nem bírja sokáig állva, mert ha szex közben pillanatra megállunk akkor már érzem hogy kezd lankadni. A lényeg hogy utána olvastam a dolgoknak, és állítólag ha tesztoszteron szedek(orvoshoz mennék) akkor nagy valószínűséggel ezek a problémák megoldódnának. Lehetséges ez?

2018. máj. 15. 19:42
 1/3 anonim válasza:
A páromnak is 18 centi,vastag és bírja állva sokáig.:D Ez nem kifogás
2018. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi hogy nem a kerdesre valaszoltal, en a vernyomas csokkento miatt irtam, mivel egyik mellekhatasa a merevedesi zavar,ezert probaltam mar tobb fajtat.
2018. máj. 15. 20:16
 3/3 anonim válasza:
Jó na.:D Menj el orvoshoz. Lehet,hogy a vérnyomásod miatt más étrendet fog ajánlani,és így el tudod majd hagyni a vérnyomáscsökkentőt. Hidd el az se jó,ha mesterségesen nyomják beléd a hormont.(Bár a nőknél a fogamzásgátló....)
2018. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!