Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot érdemes elkezde...

Milyen sportot érdemes elkezdenem?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok. Nagyon szeretnék sportolni de nem tudom, hogy mit. 3-9 éves koromig moderntáncoltam, szintén 3-9 éves koromig úsztam kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Érdekelnek a picit akrobatikusabb sportok, bár nem vagyok bennük túl jó. Egy évig atlétikáztam de elment az edző így ezt nem tudtam folytatni. A városunkban lehet: szertornázni, kosarazni,néptáncolnj, úszni,kézilabdázni és atlétikázni (de ahol jelenleg atlétika van, ott számomra fizikailag túl megeröltetők az edzések) és harcművészeteket folytatni. Szerintetek mit kezdhetnék el?

2018. máj. 16. 13:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehagytam, hogy jelenleg hobbi szinten lovagolok, de mivel erre csak más városban van lehetőség ezért ritkán tudok menni
2018. máj. 16. 13:37
 2/4 anonim ***** válasza:

azt ami téged jobban érdekel, ami jobban vonz

én például a felsoroltak között inkább a küzdő sportot javasolnám, az erőlét is jól jön, meg ha oda figyelsz akkor meg tudod magad védeni, de azt meg szeretni kell

nekem volt olyan önvédelem óra után hogy 1 hónapig sántitottam :D comb rugást gyakoroltunk egymáson 10 ruhás lábanként, utánna csere, 5sorozat volt ebből

2018. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Torna + úszás keveréke = szinkronúszás!
2018. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából az utolsónak mondanám, hogy sajnos mivel kisvárosban lakok ezért erre megint nincs lehetőségem
2018. máj. 17. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!