Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Annyira erős az izomláz a...

Annyira erős az izomláz a lábamba, hogy járni alig lépcsőzni meg nem tudok hogy szüntethetném meg?

Figyelt kérdés
hülye voltam tegnap erős izomlázra kerékpároztam és még edzettem rá és ma ...
2010. jún. 15. 13:41
 1/9 A kérdező kommentje:
és tele van kék zöld lila foltokkal is mind ezek mellet baromi feszes lett a bőr is :/
2010. jún. 15. 13:47
 2/9 anonim ***** válasza:

hu hogy tudtad így hajszolni magad :)

a nyújtástól hamarabb elmúlik, bár ilyenkor az elég fájdalmas. vigasztaljon a tudat h holnapra jobb lesz :D

2010. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem :( már most rosszab pedig még csak este van. egy 10 perces utat ma 40 perc alatt tettem meg :D am nem tudom ,hogy sikerült így megerőltetni magamat csak ismerős ajánlotta ,hogy hátizsákkal (tele könyvekkel ) és sulyzóval guggoljak és hatni fog. hát hatott.... ez az izomkrém amit lehet kapni meg mikor rákentem mintha szétégette volna a lábam xDD
2010. jún. 15. 19:46
 4/9 anonim válasza:
ilyen nekem is volt nem rég...:D sok mindent nem tudsz csinálni, próbálj nyújtani, nekem 3 nap alatt múlt el:D
2010. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kék, zöld, lila folt= érszakadás

haveromnak volt iylen, beleszálltak a combja külső felébe, és a belső annyira megfeszült, h tiszta kék, zöld lett a combja belül

ez belső vérzés, neki már vagy egy hónapja volt, és még nem múlt el

ha szerencséd van, lefele terjed, ha nem akk felfele,de ha meltod, h egyre feljebb és feljebb kezd lilulni a bőröd, akk mindenképp AZONNAL menj el orvoshoz, mert az alvadt vér elzárhatja a vér útját, és akk műtét kell

de sztem egyébként is menj el orvoshoz, vagy legalább szedj érfalképzőt, mondjuk azt szerintem csak orvos írhat fel

2010. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem meltod, hanem látod

bocsi elöző voltam

2010. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
amíg tudok járni feleslegesnek érzem az orvost vettem mindeféle bizbasz dolgot izomkrémet lágyzselatin kapszulát traumeel nevű zselét és fájdalom csillapitot meg nyujtok is és már feltudom emeleni 5 centire a lábam :) azért köszi nektek:))
2010. jún. 16. 18:31
 8/9 anonim ***** válasza:
na kérdező, hogy van a lábad? jobb már?
2010. jún. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
enyhe izomláz van már csak de még tart :) viszont csak guggolni nem tudok ég 100%osan járni igen thx:)
2010. jún. 21. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!