Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg táncolni?

Hogyan tanuljak meg táncolni?

Figyelt kérdés

Nagyon gázul táncolok. Nem tudom ellazítani magam, görcsösen csinálok mindent.

Hogyan tudok megtanulni pl shuffle dance vagy bally dancelni?

Es a bulikon hogyan táncoljak?

Tudtok segíteni?



2018. máj. 28. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

hát a tánc érzéssel jön... :)

így a kérdésedre nehéz válaszolni, vagy maradnak a közhelyek és a poénok.. :)

(pl. a randiguru - kssoljon a tested, mikor megmutatta a pufinak - "ez a te stílusod"... és egy nagyon visszafogott mozgást mutatott Fics... de végül is igaza van) :)

szóval vagy csak lötyögsz, vagy iszol és nem érdekel, csak jól érzed magad ;)


talán lehetőség még hogy valami táncisibe beiratkozol...


én is bénán mozgok, a ritmusérzékemnél csak a koordinációs képességem rosszabb, nekem a Fics féle módszer válik be.

nem azon mérik az embert, hogy táncol, sőt, nem attól függ a hangulat, hogy táncolunk.

az ilyen helyeken ellötyögtem úgy ahogy, nem vártam az elismerést e téren. a táncos helyek helyett inkább a beszélgetősöket részesítettem előnyben - ez inkább a pályám, itt voltam elememben... :)

(úú, már 1000 éve nem voltam partizni, talán már nem is hiányzik, menjen táncolni, aki táncoslábú...) :)

otthon szoktam táncolni, bármikor, ha kedvem támad egy jó zenére, ezzel ki is élvezem a tánc és zene örömét :)

2018. máj. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
izé, HICS, nem fics, ezt elírtam :)
2018. máj. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Beiratkozhatsz valamilyen tánciskolába vagy otthon is meg tanulhatsz videók alapján.

A buliban táncolásnál nekem rengeteget segített, hogy otthon tükör előtt próbálgattam, hogy fogok táncolni és így utána már tudtam mi hogy néz ki kívülről, ezért sokkal inkább el tudtam engedni magam és tényleg csak élvezni a zenét.

Csináltam egy lejátszási listát bulizós zenékkel, ezekre szoktam otthon mozogni:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLDAKqilVKY6wsYXsqeBhs..

2018. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azta! Köszönöm szépen a segítséget!! Nagyon aranyosak vagytok!!
2018. máj. 29. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!