Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 400 méteren az 1:37es időeredm...

400 méteren az 1:37es időeredmény nagyon gyenge?

Figyelt kérdés
7.-es vagyok, 1:37 volt az eredményem, a rajtom borzasztó volt. 3 mpen múlott az ötös. Nagyon rossz ez az eredmény? (Megjegyzem rossz rövidtáv [60 méterem 10.8 mp lett] és hosszútáv futó vagyok, nem szoktam és nem is szeretek futni)

2018. máj. 31. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 10.-s vagyok és az osztálytársam kb ilyen eredménnyel ért be 600 méteren, ez is jó eredmény de kitartással sokat csiszolhatsz rajta, szerintem legutóbb 60p méteren én is kb ennyinél járhattam 400nál de én nagyon meg voltam halva utána.
2018. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MGéza ***** válasza:

Ez vicc, ugye? Csak azért kérdem mert 1:10 perc körül volt a szintidő nekünk, igaz 35 éve...

Ekkora távot erőből lefutottunk, mindenféle taktikázás nélkül. Kövezzetek meg, mehet boomer vagyok, de igen alacsonyan van a léc ezek szerint manapság.

2023. máj. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!