Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan mozgási lehetőség,...

Van olyan mozgási lehetőség, amit egy magam tudok csinálni mások elől elzártan?

Figyelt kérdés
Zavar, hogy squasholni csak üveg ajtó mögött tudok, futni,biciklizni csak a kocsik, biciklik, más futók között tudok. Zavar, hogy a konditeremben alig van hely, mellettem mozognak. Zavar, hogy csak csoportos mozgások vannak a fitnesz termekben. Zavar, hogy nem tudok egyedül úszni. Olyan szívesen mozognék többet, de minden egyes alkalommal zavar mások jelenléte. Sokkal pihentetőbbek lennének a mozgások, ha nem lennének ennyien állandóan benne az aurámban/ privát szférámban.

2018. jún. 9. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
önkielégítés
2018. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Súlyzózni is lehet otthon, futni is lehet egy kihaltabb erdő közepén és sok más helyen... Én ezeket csinálom, bár engem éppenséggel nem zavar 1-2 kósza túrázó. Előny, ha nem településen laksz, de megoldható máshol is.
2018. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem neked valo enyi, am ha van cucod akk calisthenisc
2018. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szoktam látni este sötétben futókat fejlámpával, vagy kimehetsz a város szélére valami földes útra is futni.
2018. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
fegyencedzés meg ugrókötél.
2018. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom, mindig is utáltam, ha mások jelenlétében kell edzenem.

Futni hajnalban kiszoktam menni biciklivel a közeli erdő melletti földes útra(hajnalban jobb, mint este, mert este lehet, hogy vannak részegek meg drogosok kint későn, de hajnali 4-5 körülre már kihalnak és ebben az időben vannak a legritkábban kint, sőt igazából nagyon ritkán).

Otthon tudod edzeni a fegyencedzést, de ha beszerzel két egykezes súlyzót, akkor még több mindent tudsz csinálni. Rengeteg saját testsúlyos gyakorlat van, igazi kihívások is.

De ha van pénzed, akkor vegyél egy garázst a lakhelyed közelében és szereld be edzőteremnek.

Én vettem bele erőkeretet fekpaddal és húzódzkodó résszel, szereltem fel a közepére egy boxzsákot, van szobabicikli és futópad is, meg egykét "apróság" is, így amikor csak kedvem van lemegyek és azt csinálok amit akarok.

2018. jún. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!