Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy súlyú ember lovagoltatásá...

Nagy súlyú ember lovagoltatására tippek?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm 180kg-os és olyan lóra szeretném ültetni ami erőlködés nélkül elviszi. Tudom, jogy ehhez egy hidegvérű kell és a 20%-os súlya ennél több. Lehetőleg jól izmolt hidegvérű legyen, hogy később ne sántuljon le. Életében először ülne lovon de nem tudok olyan helyet, ahol erre lehetőség lenne. Valakinek egy tippe esetleg?

2018. ápr. 4. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
180 kilósan miert akar lovagolni? Nem az ő sportja - plane ha abba belegondolsz h ugetesnel fel-le kell mozogni, szetbarmolja meg egy shire gerincet is. 100kg fölött nem valo a lovaglás senkinek.
2018. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
100kg fölött is van olyan, hogy versenyeznek. Ismerek is egy pár embert, én mondjuk 120kg felett nem hallottam "lovasról". Persze nem az ő sportja, nem is akar rendszeresen mert tudja, hogy hosszútávon egyik lónak se egészséges. Csak egy egyszeri nagyon max kétszeri kipróbálás lenne, hogy milyen érzés is az.
2018. ápr. 5. 08:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress meg esetleg egy hidegvérű tenyeszetet, ahol foglalkoznak lovagoltatassal is, de 150-nel tobbet akkor se vallj be, mert elhajtanak a francba. (Jogosan...)
2018. ápr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen jogosan...sajnos nagyon kevés az ilyen
2018. ápr. 7. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!