Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha már nem szeretem...

Mit tegyek ha már nem szeretem a "kedvenc" focicsapatom?

Figyelt kérdés

A Real Madrid és a Juventus volt a két kedvenc focicsapatom. a Juvet most is imádom szeretem de a Realtól kezdek már-már undorodni. Elegem van abból hogy folyton bundázunk, Ramos egy indulatos erőszakos állat az egész real nem olyan min 5 éve volt (azóta szurkolok/tam nekik) nem tudom mi lett de rossz irányba megy az egész csapat. Ronaldoval is p*csöm tele van hogy a pénz mindig a pénz. Már nem bíróm őket annyira szeretni mint régen.

Mit csináljak? Megvető kommenteket nem kérek. köszönöm.


2018. jún. 10. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit. Keress egy másik csapatot amit megint szerethetsz pár évig, aztán majd jöhet a következő...Így szokták az igazi szurkolók.


Amúgy csak zárójelben jegyezném meg hogy a mai Real pontosan ugyanaz a Real mint ami 5 éve BL-t nyert az Ancellotti-val. Rossz irányba megy a csapat? Hát persze, ha egy csapat 5 év alatt 4szer nyeri meg a BL-t akkor arra valamit ki kell találni...Valamit mondani kell, hogy miért. Most az megy hogy mert a Real megvesz mindenkit, meg nekik fújnak a bírók, meg a Ramos egy állat. Azt mégse lehet mondani, hogy 5 éve hosszában-széltében szopatják az egész világot. Savanyú a szőlő.

2018. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem eredmények alapján megy rossz irányba az egész mert nagyon jók az eredményeink hanem az egész kezd a retkes pénzről szólni.

ja és am a Juvenak meg már kisp*cs korom óta szurkolok szóval nem az hogy évente váltogatom.

A real úgy jött a képbe h anyám új pasija realos es akkor én is megszerettem őket.

Juve meg úgy hogy az igazi apám Juve szurkoló.

2018. jún. 10. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!