Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nektek ki a KEDVENC sportoloto...

Nektek ki a KEDVENC sportolotok es MIERT?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szilágyi Áron vívó az egyik kedvencem, mert amellett, hogy kétszeres olimpia bajnok, szerintem rendkívül intelligens is.

Nagyon szimpatikus az úszók közül Cseh László és Chad le Clos is.

A focistáknál a magyarok közül Szalai Ádám, külföldiek közül Frank Lampard és Robert Lewandowski a kedvencem.

2017. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Zlatan Ibrahimovic. Hatalmas forma, olvastam az életrajzát is, nézem az interjúit, csomó meccsét is megnéztem (pedig amúgy nem nagyon szeretem a focit).

Magyarok közül Hosszú Katinka. Hatalmas respekt az erőfeszítéseiért, a hozzáállásáért, és emellett emberként is nagyon szimpatikus, jó a stílusa (és végre egy magyar sportoló, akinek egészséges önértékelése van).

Mivel amatőr módon érdekel a testépítés, még Toldi Zsuzsit emelném ki. A jó genetika mellett nagyon szépen dolgozta ki a testét, éppen megtalálta a határt "nagyon izmos" és a "még nem férfias" között. Bár nem kokszolok, úgyhogy nekem olyan izomzatom sosem lesz, de hasznos tanácsokat ad és jó gyakorlatokat szokott mutatni. Ráadásul nagyon eredeti a személyisége :)

24/l voltam

2017. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet egoista vagyok, de én..
2017. aug. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Melissa Bishop, Gesa Krause, Allyson Felix, Elaine Thompson és Phylicia George. :))
2017. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi, johetnek még :D
2017. aug. 22. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Kádár Tamás: egyszerűen csak mert. Nagyon jó


Gróf Dávid: emberség, kitartás, tehetség. Három szóban


Herjeczki Kristóf: nem sokan játszanak nb1-ben úgy, hogy másfél évvel ezelőttig az sem volt biztos, hogy túléli-e az agydaganatot

2017. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!