Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti kirándulnátok/túráznátok...

Ti kirándulnátok/túráznátok babával/kisgyerekkel? Mi a véleményetek erről az oldalról: www.zoldfulekkel. Blog.hu?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Simán. Túl sokáig nő egy gyerek, hogy ne vigyem már élete viszonylag elején túrákra, szeretek túrázni és a kicsinek is jó. Már amikor, már amekkora túra, persze.

Valamit úgyis kell csinálni az első években, amikor a motorra még nem dobhatom fel :D


Az oldalt eddig nem ismertem s most csak belenéztem, de aranyos. Mi is mászkálunk hétvégén, de sokszor csak egy környékbeli sétára, ami nem gond, mert szép helyen lakunk, erdők, hegyek, sziklák, vadaspark, tó, patak, épp csak vízesés van kicsit arrébb.

Úgyhogy nem tudom, ha gyermekem lesz, mennyi ideig tudja majd megúszni a túrázást. Én nyilván megyek az első hetekben is, az világos, ha aprókra is, de pl. egy 2 hetes bébit nem viszek ki a -15 fokba, ha hideg télen születik.

2018. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!