Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Boxzsák hova mekkorát?

Boxzsák hova mekkorát?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretnék venni egy boxzsákot itthonra de kicsit helyszűkében vagyok.

Tető gerendába kampóra akasztva lehetne megoldani, illetve mekkora súlyút érdemes ilyen esetben.

Van még egy bordásfalam és rajta egy húzóckodó rúd amire még esetleg fel lehetne rakni még.

Nektek van valami ötletetek?



2018. jún. 13. 17:05
 1/2 anonim válasza:

Szia! Én is nem rég vettem boxzsákot, én a kinti saját készítésű huzimra fúrtam egy kiálló akasztót és arra tettem. Nekem 30kg van, olyan típus amit kifejezetten lehet rúgásokra is használni :) ja és az enyém 1,2m :)

Attól függ mire szeretnéd használni, ha csak ütésekre akkor elég kisebb is és szerintem a bordásfal jó ha elég erős és a huzi amire felrakod eléggé eláll :)

2018. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha csak ütőd,akkor a testsúlyod fele.

ha rúgod is,akkor nehezebbet.

de ha van valami nőd aki fogja neked ha edzel,hogy ne lengjen ki,akkor elég a 20-30 kilós is.

2018. jún. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!