Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Duciként hol keressek edzőt/ed...

Duciként hol keressek edzőt/edzőtermet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy meghíztam, de úgy érzem, kellene egy edző, aki motivál. Nekem bejönne az edzőtermes mozgás, de nagyon zavarna, hogy túlsúlyos vagyok a sok fit ember között. Van olyan hely, ahol esetleg kevesebb ember van, vagy privát edzés, etc., ami megoldás lehet a problémámra?
2018. jún. 15. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy senkit sem érdekel a konditeremben, hogy mekkora vagy! Én 124 kilósan simán elmentem a kondiba, senki le sem szarta, hogy ott vagyok, egyáltalán nem volt semmi kellemetlenség, senki sem bámult meg vagy ilyesmi. Amúgy sem csak fitt emberek járnak oda. Ez ne tartson vissza téged!
2018. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

El sem hiszed mekkora méreteket ölt a konditermekben a társas magány kifejezés. A kutyát nem fogja érdekelni, hogy ott vagy.

Amúgy van privát konditerem, edzővel, aminek pont ez a lényege. Keress rá a google-ben, pont így. Privát edzés címszóval.

Illetve, a déli órákban amúgy is kevesen vannak az átlagos kondikban is, de erről bővebben tud tájékoztatást adni az ott dolgozó edző.

2018. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!