Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Neked is szokták mondani,...

Neked is szokták mondani, hogy:"Neked könnyű! "?

Figyelt kérdés
Egyesek azt hiszik, hogy a jó test csak úgy terem a bokorban... Én folyton azt hallgatom, hogy:"Neked könnyű!" Nem, egyáltalán nem könnyű hajnali négykor kelni, hogy tudjak edzeni. Nem könnyű lemondani dolgokról. Legszívesebben tömném magamba a mekit, pizzát, zacskószámra zabálnám a gumicukrot, ehelyett tonhalat eszem zöldségekkel, és nyers répát nassolok. Miért gondolják, hogy aki jól néz ki, az nem dolgozik meg érte? Én vért izzadok minden nap, mivel lassan 40 éves leszek, és már nem olyan egyszerű. 20 évesen még tényleg könnyű volt, akkor megehettem egy tepsi kakaóscsigát is, és meg sem látszott rajtam.
2018. jún. 17. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Hát, nekem nem mondanak ilyet, bár abból a szempontból könnyű nekem, hogy a 124 kilómmal tömhetem magamba a mekit, pizzát, zacskószámra zabálhatom a gumicukrot. :) Nem mondok le semmiről, képtelen lennék egy egész életet szenvedve leélni. Már csak azért sem, mert a jó alak nem tesz boldogabbá, amikor vékony voltam, csupa hülyével akadt dolgom, most viszont van egy normális, szerető férjem.


Ez a "könnyű neked" mindig elhangzik az emberek szájából, mert az eredményeket irigylik, de az érte hozott áldozattal nem foglalkoznak. Nekem is volt olyan kolléganőm, akinek modellalkata volt, de eszemben sem volt irigyelni, mert láttam, hogy nem eszik semmit és minden reggel 8 km-t fut - ha valaki, akkor ő igazán megérdemli, hogy jó alakja legyen, én erre képtelen lennék. A környezetemben nagyon sokan fogytak le, nem egy ember 30 kilókat, őket sem irigyeltem és nem gondoltam, hogy "könnyű nekik", sőt, pont arra gondoltam, hogy hatalmas teljesítményt nyújtottak.


Ez egy tipikus emberi tulajdonság, a lúzerekre jellemző, akik csak irigykedni tudnak, tenni nem.

Ne foglalkozz velük, felesleges.

2018. jún. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem nem mondanak ilyet, de gőzük sincs, mennyi munka van egy ilyen egyáltalán nem jónak számító testben is. Edzés, diéta, elég sok lemondás, és még mindig de messze van a vége.
2018. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!