Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok olyan reggeliket,...

Tudnátok olyan reggeliket, ebédeket, vacsorákat mondani amik 200 kcal alatt vannak?

Figyelt kérdés
Lehetőleg laktatóakat, és valami könnyűeket írjatok légyszíves^^

2018. ápr. 29. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

uborka és répacsíkok salsa szósszal

fél kifli vékonyan margarinnal, 10 dkg uborkával, egy szelet csirkemell sonkával

natúr joghurt fél evőkanál búzakorpával, fél marok piros gyümölcsökkel

rántotta egy tojásból, fél paradicsommal


ebéd:

minestrone leves(3dcl)

natúr lecsó(10dkg)

lecsóval töltött padlizsán(10dkg)

grillcsirke(10 dkg) 10 dkg vegyes salátával(öntet nélkül)



200kcl nagyon kevés, ezzel nem fogsz jóllakni

2018. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

2 tojás kis zöldséggel, ha elég kicsik, még pici olajon is megsütheted őket.

A kedvenc salátádból megfelelő mennyiség.

Zöldséges rizs.


Nekem a befutó egy tojás s még egy kupac tojásfehérje lenne, zöldséggel, paradicsomszósszal, mustárral. Vagy ki is hagynám a sárgáját, csak az sokat rontana az élvezeten, bár éhes ember boldog a sült tojásfehérjével is, tapasztalat :D A tojás a leglaktatóbb ételem, sokaknak laktató, de persze van kivétel.


Igazából bármi számodra laktató s könnyed étel lehet, csak kicsi lesz a mennyiség, ami persze rosszat tesz a laktatásnak. Szerintem a legtöbb ember 200 kcalban képtelen jóllakni, bármit is egyen. Nekem 800 kcal az abszolút minimumom, neked bizonyára nem ennyi, ha így akarsz enni (vagy csak elhiszed, hogy sok kis étkezéssel kell fogyózni, nem tudhatom az okaid).

2018. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Laktató kaját nem fogsz találni 200 kcal-lal.. De miért is kéne? Ha 1200 kalóriás diétán vagy, ami amúgy rohadtul kevés, egy kis nőnek is brutálisan fogyókúrás, akkor is 400 kcal-t ehetsz étkezésenként. Miért kéne bárkinek 200 kcalos reggeli?
2018. ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én tudom ajánlani a puffasztott rizst amire sajtot meg felvágottat vagy valami zöldséget raksz és szendvicsként reggel elkészítheted. Úgymond egy fogyókúrás reggeli.
2018. ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tolni kéne újra az 1200 kalóriás diétát.
2018. júl. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!