Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sporttal kezdjek, ha...

Milyen sporttal kezdjek, ha gyenge az erőnlétem és az állóképességem?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék, az étrendemre is odafigyelek, de szeretnék mellette mozogni is. Ugyanakkor kb. egy éve nem mozogtam semmit sem, emiatt nem tudom, hogy mégis mit kellene elkezdenem, mert valószínűnek tartom, hogy nem bírnám. Ami szimpatikus lenne az pl. a spinning vagy a futás, de 100%, hogy kb. fél óra után meghalnék... Így érdemes elkezdeni, csinálom, ahogyan és amennyit bírok és majd előbb-utóbb belejövök vagy pedig inkább valami mást kellene keresnem? Ha a második, akkor mit?
2018. jún. 18. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Séta, úszás, biciklizés.
2018. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Víziszonyom van, szóval az úszás az nem jöhet szóba, de a másik kettő igen.
2018. jún. 18. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is nulláról kezdtem a spinninget aztán most már hetedik hónapja nyomom heti háromszor. Kezdd csak el, ha az tetszik, csak eleinte ne halj bele.

A futás is jó, azt is csak elkezdeni és csinálni kell, és nem belehalni első alkalommal. Fuss csak két perceket, sétálj bele bátran. Pár alkalom után már érezni fogod a fejlődést, és az erőt ad a továbbiakhoz.

2018. jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lépcső, futás. Zene a fülbe és mehet. A fél óra pont elég amúgy.
2018. jún. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!