Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a jógával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szeretném elkezdeni, mert soha nem voltam egy sportos alkat, nem vagyok hajlékony, gondoltam ez egy kicsit segítene abban, hogy formába hozzam magam. fogyni nem akarok, csak valamit muszáj mozognom, de sok mindent nem szabad a gerincferdülésem miatt. tudnátok ajánlani olyan oldalt, ahol találok videókat? esetleg olyat, amit le is tudok tölteni.

köszönöm!


2010. jún. 16. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne könyv! anyukám jógázott én csak szórakozásból csinálom hogy nyúlott izmamim legyenek Parkourozáshoz! Elvileg jó ideg alapon, meg mindenre jó! Érdekes egy dolog! Én amióta csinálom azóta olyan hogy úgy érzem amiért jobban nyúlik az izmom sokkal könnyebben mozgok. Nekem tetszik.
2010. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ, beszerzek egy könyvet:)

én is nyújtani szeretnék inkább, mert "nagyon be vagyok állva":D

2010. jún. 17. 10:23
 3/3 anonim válasza:

Én is csináltam

Hajlékonyabb lettem,és nagyon megnyugtatott az egész jóga.

Szerintem is kezdj bele.

Én könyvből csinálom.

2010. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!