Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 éves nőként nem tudom,...

Lvszlny kérdése:

16 éves nőként nem tudom, hogy mit csináljak az életemmel. Szeretnék katonának menni, hogy a szüleim végre büszkék legyenek rám de nem csak ezért, nagyon szeretem a fizikai munkákat. Ez Magyarországon hol lenne megvalósítható?

Figyelt kérdés

2018. jún. 20. 16:49
 1/5 Metionin ***** válasza:

Szerintem ez tök normális. 16 évesen még messze nem vagy nő. Nem szükséges pontos célokkal rendelkezned.

A katonai suli tekintetében, én Debrecenben tudok egyet.

Viszont bármilyen pályát is választasz, ne azért tedd hogy a szüleid büszkék legyenek, hanem magadért. Ez a te életed.

2018. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem csak a szüleim miatt, én szívesen elmegyek katonának, csak Debrecen egy kissé messze van de ha csak ott van akkor semmi akadálya.

Köszönöm az információt.

2018. jún. 20. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg én is így vagyok ezzel, el akarok költözni itthonról, mert folyton csak a szidalmazást kapom, soha egy jó szót nem kapok. Mindig csak azt vágják a fejemhez, hogy hülye vagyok, semmirekellő vagyok, olyan leszek, mint az apám, aki 40 éves létére kint csövezik, sehol nem állja meg a helyét, minden törvényt kijátszik, feketén dolgozik meg stb, meghogy én az első nap elvesznék egyedül. Na pont ezért akarok elköltözni, hogy megmutassam nekik, hogy igenis meg tudok állni saját lábon, be akarom bizonyítani, hogy vagyok vki az életben.

Most 17 leszek, de már tervezek elmenni, lehet nem várom meg a 18-at, inkább leszek én is csöves 18 éves koromig(mert addig nem írhatok alá szerződést, ezért nem lehet albérletem), de legalább nem megy el fele fizetés albérletre, hanem elteszem és 18 évesen vmim lesz már, amivel saját lábra állok és megyek az utamon.

2018. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Debrecenben katonai középsuli van, most nézem hogy te már 16 van tehát gondolom már középsulis. Viszont egyetem alatt létezik ilyen hogy a honvédség tartalékos állományába jelentkezni, nézz utána.
2018. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2018. jún. 20. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!