Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vacsora előtt vagy után...

Vacsora előtt vagy után fussak? Egyek még futás után vagy ne?

Figyelt kérdés
Van rajtam plussz 10 kiló amitől szeretnék megszabadulni.

2018. júl. 4. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy neked jó. Én edzés után mindig eszem, igaz, éhes is vagyok.

De ha este futnék, megpróbálnám kihagyni, mivel esti evéssel én aztán le nem fogyok soha (addigra már rég beviszem, amit kell s ezen általában nem tudok változtatni, kell a sok kalória délután, korai vacsora a maximum, amit be tudok iktatni elég kis ebéd után), kivéve extrém aktivitással - másnak viszont lazán összejöhet, te tudod, hogyan tudod jól elosztani az ételmennyiségedet.

A szervezeted végülis megoldja, ha sokkal később kap ételt, úgyhogy ha nem vagy éhes futás utáni evés nélkül s így tudod (a legkönnyebben) összehozni a fogyást, nem tűnik elvetendő ötletnek a dolog.

2018. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem vacsora után mindenképp egyél valamit, még ha keveset is. Könnyebben regenerálódsz
2018. júl. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jaj te, butaságot irtam. Futás után egyél valamit, még ha keveset is. (tévedésből irtam úgy, hogy vacsora után egyél valamit:-))
2018. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attol függ mikor futsz. Evés után min 1-5 órát várni kell, mielött futsz. Tehát inkább utána egyél.
2018. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!