Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Longboard vagy pennyboard?

Longboard vagy pennyboard?

Figyelt kérdés
Vettem olyan március-április környékén a nálunk lévő kínaiban kb. 6200-ért egy pennyboardot. Nagyon megszerettem, de tönkrement, szeretnék egy újat venni, de nem tudom, hogy maradjak-e a pennyboardnál, vagy váltsak át longboardra? Városban használnám közlekedésre, és a parkolónkban ha unatkozok szlalomozásra. Ameddig be nem lenne normálisan járatva, nyilván a parkolóban használnám. Szerintetek melyik lenne nekem a jobb? 12/L

2018. júl. 9. 09:28
 1/1 anonim válasza:

Longboard stabilabb, kisebb az eselye annak, hogy eless, de emiatt nagyobb is es nehezebb is.

En azt mondom, hogy ha penny boarsot hasznaltal anno, maradj annal. Ott mar megszokasbol ugy allsz fel ahogy szoktal, kisebb az eselye hogy leess, vagyis nem kell hozzaszoknod.

2018. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!