Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 65-70 kg között lévő lányok,...

65-70 kg között lévő lányok, ti hány szabályos fevőtámaszt tudtok megcsinálni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyet sem, a hasizmom szinte nem is létezik.
2018. júl. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne kövezz meg légyszi, de csak 60 vagyok. Crossfitezek, így nem csak kevés zsír és sok izom van rajtam, de jó erőnlétben is vagyok, napi szinten fekvőzök. Kb 80 fekvőt meg tudok csinálni egyhuzamban, 1.5 perc alatt.

Amikor kezdtem, emlékszem hogy csak 9 fekvő ment. Aztán ahogy fogytam 5kg-t, majd kitartóan edzettem, izmosodtam, és robbanásszerűen fejlődött a fekvőm.

2018. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ennél jóval kevesebbet nyomok, és mégsem tudok egyet sem megcsinálni. Az izom számít, nem a tömeg.
2018. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 15-öt
2018. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

6-ot

A tesitanárnak köszönhetően :-)

Év elején egyet sem tudtam. Minden tesiórán csináltatott velünk 6 db fekvőtámaszt. Azt mondta, hogy nem baj, ha valaki nem tudja, csak csinálja annyira, amennyire megy. Azt viszont becsületesen, nem ellógva.

Én csináltam becsülettel, erőlködtem minden órán. Mindig egy kicsit jobban ment.

Év végére megvolt a 6 szabályos.

Most azon vagyok, hogy ne tunyuljak el nyáron, tehát itthon is szoktam fekvőzni.

2018. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!