Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik ilyen fitness app?

Létezik ilyen fitness app?

Figyelt kérdés
iOS-ra keresek ingyenes fitness app-ot. Szeretnék egy kis izmot magamra pakolni, nem túl sokat, csak hogy mégis legyen valami. Konditeremre nincs se pénzem se időm, app-ok amiket találtam mind fizetős havonta. Ha tudtok jót azt megköszönném, ha van benne étrend az még jobb. :)
2018. júl. 17. 02:15
 1/3 anonim válasza:

Iphone 6s+ -om van, és a 30 napos fitness alkalmazást használom. Ilyen zöld körben van egy 30-as szám az az ikonja. Én már 4 hónapja használom, de csak kiegészítőként a street workout mellet. Elég jó kis alkalmazás ha a nehéz fokozatút csinálod.

Étrendet sajnos csak androidra tudok, de az appos étrendekkel nem érsz el sokat. Inkább bodybuilderen keresgélj ;)

2018. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt láttam én is, de £4.49/week azt írja nekem.
2018. júl. 17. 20:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Van egy másik ugyanúgy 30-as szám zöld karikában lehet, hogy erre gondoltál, mert ez ingyenes
2018. júl. 17. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!