Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aktivitásmérő órák - melyiket...

Aktivitásmérő órák - melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
A kérdés első sorban azokhoz szól akik használnak ilyen órát, melyik márkától melyik típust érdemes megvenni? Mik a tapasztalatok? Jelenleg a Polar m430 és a Fitbit versa között vacilálok. Árban a kettő egy kategória, de melyik lenne jobb? Futok + súlyzós edzést végzek, néha aerobik, ehhez mérten melyik rendelkezik olyan funkciókkal amik mindegyik sportnál hasznosak? Mennyire strapabíróak az ilyen órák? Más márkák termèkei is érdekelnek persze.

2018. jún. 8. 05:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Polar m430 magasan vezet... ár/érték arányban baromira megéri.

Maga a márka az, aki pulzusméréssel legrégebb óta foglalkozik (anno sífutóknál kezdték el használni), ma is pl még lovakon is ők használnak pulzuskontrollt.

Rengeteg adatuk és ezáltal tapasztalatuk van már úgy összességében.


Az m30 azon belül is egy nagyon jó óra lett, én az m400-asom tervezem h lecserèlem rá...:)

2018. jún. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

M430-t tudod az említett sportokhoz használni. Futás a fő profil, ahol a legtöbb hasznos funkció van, de többi sportágat is rendesen tudja kezelni.

Mutatja h egy egy edzés után mennyi regenerációra van szükség pl, amivel szépen össze tudod hangolni az edzéseket.

2018. jún. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Még arra lennék kíváncsi, hogy az m430 minden telefonnal kompatibilis? Azt tudom hogy le kell hozzá tölteni az alkalmazást, de szinkronizálás -bluetooth csatlakozás az én kis huawei p9 lite telefonommal is gondtalanul működne? A Fitbitről már olvastam olyan véleményt hogy volt akinek volt vele ilyen jellegű problémája.
2018. jún. 8. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van rajta bluetooth, és a telóra le tudod tölteni a Polar Flow alkalmazást (ezt akár most is, óra nélkül kipróbálhatod), akkor nem lehet vele gond
2018. jún. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy a Polar oldalán egy ilyen van:

iOS mobile devices iPhone 5 and later

Android mobile devices with Bluetooth 4.0 capability and Android 4.4 or later (check full phone specification from your phone manufacturer)

2018. jún. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!