Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel/hogyan tudnám a mellkaso...

?_?_?_?_? kérdése:

Mivel/hogyan tudnám a mellkasom-mellem-et "lecsökkenteni"? 15-f

Figyelt kérdés

a lényeg hogy 70kg ról lefogytam 53 ra,és mindenhonnan lement a felesleg max a lógó bőr maradt ,de a mellemen egyszerűen nem látok semmit,nyilvám fogyott az is valamennyit de még mindig nem jó,elkezdtem egy hónapja edzeni felsőtestre és érzem hogy van ott izom mert mindennap edzek mellre,de nem látom hogy változna ,tovább meg már nem tudok fogyni mert már az átlagon alul vagyok. szóval a kérdés röviden edzek még tovább és majd lejjebb megy vagy mit csináljak hogy minimálisan lecsökkenjen? mert már ott csak a megereszkedett bőr van..

Lehetőleg normális válaszokat várok..


2018. júl. 20. 18:36
 1/1 nemaRendőrség ***** válasza:

Gyno a neve.

Kerülni kell az ösztrogén tartalmú ételeket(szója, len stb), illetve a műanyagokat az ételek körül.

Illetve növelni kell a tesztoszteront, egy kis DAA jót fog tenni. Csak a saját tesztoszteron termelést serkenti, így nem veszélyes

2018. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!