Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Több ember ellen hogyan kell...

Több ember ellen hogyan kell verekedni?

Figyelt kérdés
elméleti kérdés, pl egyszerre 3 ember ellen hogy lehet eredményesen helyt allni? pls egy olyan ember aki tud utni rugni terdelni konyokni foldrevinni minden, tehat jartas kuzdosportolo, pl 3 atlagparaszt ellen hogy vedi meg magat? mire kene figyelnie?

2018. júl. 21. 21:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

HA EGYMÁS UTÁN JÖNNEK akkor reálisabb , de a "védekező" félnek magasan jártasnak kell lennie az adott sportban . Rutin , állóképesség , fájdalom küszöb , technika , taktika , erő , pszichika , kontrollált agresszivitás , robbanékonyság mind mind kell ha több támadót akarsz elrendezni . Ezeket pedig csak hosszú évek alatt tudod elsajátítani . Nem elég csak ütni , hanem gondolkodni is kell bunyó közben , másképpen csak ész nélküli kalimpálás lenne belőle .


Mint mondva volt egyén függő is . Ha három kocsmatöltelékkel van dolgod kiknek a mája a legkeményebb része akkor még hagyján . De ha fizikailag rendben vannak és épp csak bementek egy-két sört legurítani ott már necces . Attól is függ hogy a támadók mennyire piásak . Valakit aki már túl van 5-6 felesen nem olyan nehéz megagyalni mint egy olyan illetőt aki előtt még ott a fél korsó sör amit kért magának és csak azt kortyolja .

2018. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
49%
Mellékesen "jobb helyeken" mire lendítenéd a karod ütésre addigra ripityára törne rajtad egy szék .
2018. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%
Sehogy nem kell több ember ellen verekedni. Még egy ember ellen se kell.
2018. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mar írtak, a video azert nem túl eletszerű, mert ilyen esetben, aligha ha van "fair play" es a 4- 5 ember, nem fog "sorba allni", hogy egyenkent küzdjenek meg az ellenféllel. Sokkal inkább, a s"sok lúd disznót győz" esete állna elő.
2018. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Amúgy az általad élőben látottakat kérdező , egy kicsit nehezen tudom megemészteni több okból is .
2018. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
hát ket ember keveredett szovaltasba, csak az egyik egyedul volt a masikkal meg volt ket haverja es az az ember annyira nagyoskodott hogy belemaszott a masik arcaba nagyon kozel ezert tudta a masik lekonyokolni, erre a masik ketto leblokkolhatott gondolom, vagy lehet nem is akartak semmit csinalni ezt nemtudom de a masik akkor is nekik rontott gondolom isegessegebe, bar en csak nezoje voltam de bennem is felment az adrenalin es rohadt gyorsan tortent az egesz, meg nekem sem igazan volt idom feleszmelni hogy mit is lattam csak mikor mar mindenki fekudt, egybebkent ugy nem ismertem oket , de a gyoztes elegge elvetemult volt, a masik harmat inkabb atlagos sracoknak mondanam , en csak azt meseltem el amit lattam
2018. júl. 22. 19:47
 17/24 palilaci ***** válasza:
20%
Nyugi, itt a gyakorin lehetsz te akarmilyen kuzdosportban vagy harcmuveszetben jartas egyen, akinek valos harci rutinja is van akar fegyverrel szemben is, ugyis kicsontoz 3 vezna herbalos c kategorias ork, akiknek apro kell buszjegyre. Viccek vagytok emberek. 5-10 ev komolyabb edzessel olyan kiallasod, rutinod, reflexeid lesznek, hogy 2-3 pusztakezes atlagparaszt tamadot siman lerendezel. Nem egy ilyenrol tudok, meg akar a youtubon is vannak hiteles videok. A kes megint mas tema, meg az eros fizikumu, felfegyverzett kommandos nindzsak akiknek a tarcad kell. De lassuk be, nem az utobbiak vannak elterjedve itthon.
2018. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondoljátok oké, szívetek joga . Csak egyszer nehogy majd kellemetlen meglepetésben legyen részetek . Bár nekem édes mindegy . Ja egy rutinos küzdősportoló azért kétszer is meggondolja hogy bele menjen -e egy kétes kimenetelű konfliktusba vagy sem . Ő ugyanis tudja hogy rajta veszthet .
2018. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 palilaci ***** válasza:
43%

Ha majd a gyerekedet viszed haza vagy epp a baratnoddel setaltok es elougrik a bokorbol egy csapat kigyurt cigany szamuraj, akkor is filoznal hogy fussal vagy probald magad kidumalni?

Nyilvan akinek van esze, az elkeruli a konfliktust, itt az a tema, hogyha mar kialakult, akkor mekkora eselye van. Szerintem par nyeszlett, drogos tolvajt lecsapni nem nagy tudomany, itthon meg ezek mennek az aprodra.

2018. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Több opciód van....viszont a számuk véges.

Önvédelmi fegyverek: Nem mindegyik effektiv..ezért meg van engedve...például gázspray...gyorsan előkapod,persze nem fél ora alatt... hátrány : szél,vagy magad,vagy senkit nem fujsz le vele...

Illegális fegyverek: Ha egy részeg,vagy egy drogos ci..ány belédköt,nem feltétlen emlékszik rád...illetve a neved meg jobb ha nem mondod el...ha pl odajön és megkérdezi hogy mi a neved tesom,itt laksz? ilyenek...

KKVE...ezek a fegyverek hatásosak is,de csak jó kézben...nem sok kockázatot vállalsz...de tudnod kell őket használni,és fogalmam nincs mivel tudsz bánni,és mivel nem.

Több ember ellen inkább maradjanak előtted az ellenfeleid,mer egyszerre 3-al nem megy,de ha egymás mögött vannak,akkor jo neked.

Pl nem tudom melyik háboruban volt ez régen,de asszem görögök voltak,nem tudom kik ellen,és egy olyan helyen küzdöttek,ahova nem fért be sok ember,vagyis az előnyüket nem tudták sokszorositani,bármennyivel is voltak többen,egyszerre csak x mennyiségü ember tudott harcolni. Itt mindent szabad,itt nincs ferr játék,ezt felejtsd el. A legerősebb embert is fejbe lehet vágni baltával...itt nem mindig az erő a lényeg...ez csak egy hülye példa volt. Na de ha bunyórol van szó...akkor mozognod kell,gyorsan cselekedni,gondolkodni sok időd nem lesz,viszont mindig számits rá,hogy valakinél fegyver van...mindig...Ha egyenként ki tudod őket ütni akkor okés...de ha 3-an mennek rád 3oldalrol ugy elég nehéz...a földre sose kerülj,az nem a te,hanem az ők komfort zonájuk. Sose....mivel irtad,hogy 3-an vannak,ha földön vagy,ott taposnak ahogy tudnak...a legjobb amit tehetsz,hogy futsz...vagy pl ha kocsmába vagy...nem fogják végignézni...de a legjobb ha elkerülöd...

2018. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!