Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasazassal hogyan lehet...

Hasazassal hogyan lehet kifejezetten hasi zsirbol fogyni anelkul h a derekam ket oldalt megvastagodna a gyakorlatoktol?

Figyelt kérdés
Jelenleg inkabb csak elolre rakodik, de a gyakorlatok gondolom az oldalso izmokat is erintik.
2018. júl. 27. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

nincs ilyen hogy előre rakódik.

A feleslegesen bevitt cukor zsírban lerakódik mindenhova.


Viszont te csak a hasadon látod, miközben a combodra, fenekedre, hátadra melledre is rakodik zsír.


A hasizomgyakorlatokkal is fogsz zsírt fogyni mindenhonnan.


Nem a hasadról, onnan is, vele párhuzamosan még a fenekedről is.

2018. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fog megvastagodni a derekad :D
2018. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ujrafogalmazom. Vilageletemben homokora alkatom volt, nagy mellek, vekony derek, szeles csipo, volt mar eleg dekorativ hasam, nem mondom h 6packs mert azok joval kidolgozottabbak, de latvanyos. Soha nem hiztam ez elott hasra, amiota viszont massziv ulomunkat vegzek 7honapja 12oraban, hiztam kb 6kgot, leginkabb hasra es minimalisat ket oldalra (mivel vekony voltam,a tobbi hizas nem szamottevo es nem is erdekel h hogyan es mennyi megy majd le). Szembol meg mindig homokora, oldalrol viszont kb 4hos terhesnek nezek ki. Mivel az idealis allapotot hasazassal eddig ugy ertem el h nulla oldalso zsirbol kellett leadni, igy a derek kormeretem hasazas utan maradt az akkori. Most viszont oldalt mar van valami extra es ertem h fogyni fogok mindenhonnan de engem a fogyas utani izomepites erdekelne, h konkretan az oldalso +1cm nem alakul-e at +1cm izomma es igy vajon eselyes h soha nem erem el a regi allapotot VAGY eloszor a zsir megy le es utana szimplan kevesebb oldalizom erositest kell vegezni es tobbet elore. Bocsanat ha totalisan hulyeseget kerdeztem, de remelem ertheto. Es koszonom a valaszokat.
2018. júl. 27. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:

A zsír soha nem alakul izommá, azt le kell szálkásítani, az izmot pedig fel kell építeni.

A genetikád dönti el, hova hízol.

Nem értem, miért vastagodnál meg oldalt, mindenesetre ha izmosodsz, az jó, de deréktájon eleve nem jön igazán sok izom, annyi főleg nem, hogy zavaró lenne. Oda inkább a háj szeret menni, igaz, az jön elölre is...

2018. júl. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2018. júl. 28. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!